Ürün listemizi indirmek için Tıklayınız.

Listede bulunmayan ürünlerle ilgili lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Besa Gıda Ürün Listesi

Besa Gıda

 

B İ Z İ M      Ö N C E L İ Ğ İ M İ Z     S İ Z S İ N İ Z

Besa Gıda tedarik ettiği ürünlerde müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak amacıyla ilk şirketini 2006 yılında İstanbul da açmıştır. Hızla büyüyen Besa Gıda, artan müşteri istek ve beklentilerine daha etkin cevap verebilmek amacıyla çalışmalarini devam ettirmektedir. Gıda sektöründe, lider markaların bayiliği ve dağıtımcılığını

yapan Besa Gıda, bu ürünleri hızlı ve eksiksiz, uygun fiyat ve hizmet politikasıyla tedarik ederek müşterileriningüvenini kazanmıştır.

Besa Gıda artan ürün çeşitlerini kesintisiz sağlamak ve çoğalan müşteri portföyüne verdiği hizmet kalitesini arttırmak için merkez mağazasını İstoç'a taşımıştır. İstanbul Besa Gıda müşterilerine ürün teşhiri ve depo hizmeti sağlayarak, müşterilerinin stok maliyetini azaltıp, paydaşlarının verimliliğini amaçlamıştır.

Besa Gıda İstoç mağazasında yönetim, pazarlama, dağıtım ve depo hizmetleribir arada yürütüldüğü bir sinerji oluşturmuştur.

Temel İlkelerimiz

* Açıklık ve şeffaflık,
* Adalet ve fırsat eşitliği,
* Dürüstlük ve güvenilirlik,
* Çalışkan ve özverili olmak,
* Verimlik ve tutumluluk,
* Dakiklik ve disiplin

Misyonumuz

Müşterilerimizin tüm beklentilerinin üzerinde ürünler tedarik etmek. Müşterilerimize sektörümüzdeki en iyi servisi ve kaliteyi sunmak, onların beklentilerini öngörerek daha fazlasını karşılayabilmek. Müşterilerimiz, çalışanlarımız fayda ve memnuniyetini arttırmak..


Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti çerçevesinde müşterilerimize eni iyi koşullarda, en uygun hizmeti vermek, teknolojinin sağladığı imkanları sonuna kadar kullanarak, en yenilikçi toptancı ve en fazla tercih edilen tedarikçi olmak.

                                                                                                       

BESA GIDA VE TÜKETİM ÜRÜNLERİ

 

BESA GIDA VE TÜKETİM ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.


Merkez :
         O.S.B Eski Turgut Özal Caddesi No: 126              İkitelli /Başakşehir / İstanbul

Tel :+90 212 659 57 22

Fax :+90 212 659 55 79

besa@besagida.com.tr

www.besagida.com.tr
 www.besagida.com     www.besagida.com.tr      www.besagıda.com      www.besagıda.com.tr